Sėkmingai Jūsų verslo plėtrai

Kuriame aukštos kokybės elektroninės prekybos sprendimus, siūlome platų kūrybinių paslaugų spektrą, įskaitant prekės ženklo kūrimą, internetinę rinkodarą ir daug daugiau.

eBusiness.lt paslaugos

Magento

Tai Atviro kodo turinio valdymo sistema ir nenuostabu, jog tai viena populiariausių elektroninės prekybos platformų pasaulyje. Joje naudojama PHP programavimo kalba, taip pat MySQL/MariaDB duomenų bazės ir Zend Framework elementai. Šiuo metu pasaulyje yra beveik 160000 online parduotuvių sukurtų naudojant šią platformą.

WooCommerce

Atviro kodo elektroninės prekybos platforma, skirta online parduotuvėms naudojančioms WordPress turinio valdymo sistemą. WooCommerce populiarumas bėgant metams išaugo, vartojimas pasaulinėje rinkoje plėtėsi labai sparčiai dėka savo funkcionalumo ir naudojimo paprastumo.

Shopify

Vienas dažniausiai naudojamų online pirkinių krepšelio programinės įrangos paketų pasaulyje. Shopify kodas parašytas pilnai naudojant „Ruby on Rails“. Šis nuostabus elektroninės komercijos projektas startavo 2006 metais ir iš karto buvo teigiamai įvertintas pasaulinės bendruomenės dėl savo aiškaus kodo ir paprastumo naudoti.